•  
  •  
  •  

Голова Нацдержслужби К.О. Ващенко

Ващенко Костянтин Олександрович

 

Голова Національного агентства України

з питань державної служби

 

Народився 24 жовтня 1972 року.

 

Закінчив з відзнакою філософський факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка та факультет державного і муніципального управління Північно-Західної академії державної служби РАДС (м. Санкт-Петербург).

 

Доктор політичних наук. Заслужений економіст України. Автор понад 100 наукових праць з політології та державного управління.

 

Має 17 років стажу державної служби. Пройшов шлях від спеціаліста І категорії до керівника центрального органу виконавчої влади. Обіймав посади першого заступника Голови Державного комітету у справах сім'ї та молоді, Голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, радника Прем`єр-міністра України, заступника Міністра праці та соціальної політики, першого віце-президента Національної академії державного управління при Президентові України. Державний службовець І рангу.

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 року № 629-p призначений Головою Національного агентства України з питань державної служби.

 

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Київського міського голови, Грамотою Головного управління державної служби України, відомчими нагородами.

 

Одружений. Виховує сина.