•  
  •  
  •  

Актуальні питання реформи правосуддя в Україні обговорено на V міжнародній науково-практичній конференції "Судове адміністрування як складова реформи правосуддя"

У м. Києві відбулася V міжнародна науково-практична конференція "Судове адміністрування як складова реформи правосуддя".

У вітальному слові Голова НАДС Костянтин Ващенко зазначив, що проведення комплексних реформ у різних сферах державної політики неможливі без реформування державної служби, яка покликана забезпечити кваліфікований добір державних службовців, запровадження сучасних інструментів управління персоналом і управління змінами.

Костянтин Ващенко наголосив, що НАДС разом з фахівцями Державної судової адміністрації розробили нові правила конкурсного відбору керівників апаратів судів, які є керівниками державної служби у відповідних судових органах.

Під час конференції обговорено плани та перспективи  модернізації засад організаційного забезпечення роботи суду, актуальні питання забезпечення діяльності судів в Україні, а також міжнародний досвід та сучасні тенденції у судовому адмініструванні.  

Конференція "Судове адміністрування як складова реформи правосуддя" організована Державною судовою адміністрацією України спільно з Національною школою суддів України за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Нове правосуддя", українсько-канадського проекту "Підтримка судової реформи в Україні", проекту Ради Європи "Підтримка впровадженню судової реформи в Україні".

У роботі конференції взяли участь Посол Канади в Україні Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в України Шігекі Сумі, заступник Директора Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Джон Пеннел, керівник Програми USAID "Нове правосуддя" Девід Вон, директор міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Олег Шаков, заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, голови Вищої ради правосуддя, Національної школи суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, представники Адміністрації Президента України, голови судів, керівники органів державної влади, міжнародні експерти, представники громадськості та засобів масової інформації.