•  
  •  
  •  

Презентовано проект науково-практичного коментаря до Закону України «Про державну службу»

У результаті спільної роботи фахівців НАДС, експертів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ,  експертів  Центру політико-правових реформ, науковців, практиків підготовлено проект науково-практичного коментаря до Закону України «Про державну службу», презентація якого відбулась у Національному агентстві України з питань державної служби у форматі круглого столу.

Звертаючись до учасників зібрання, Голова НАДС Костянтин Ващенко підкреслив важливість та практичну значущість здійсненої роботи, подякував німецьким партнерам за підтримку та окреслив подальші кроки щодо доопрацювання науково-практичного коментаря.

Очільник НАДС акцентував увагу на тому що, авторський колектив виконав поставлені завдання. «Впевнений, коментар зацікавить широке коло читачів і стане в нагоді юристам, студентам, практикам, викладачам, державним службовцям», – зазначив Костянтин Ващенко.

 Також у заході взяли участь: Референт з питань економічного співробітництва та розвитку Посольства ФРН в Україні Тобіас Шрадер, Голова Правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, керівник Консультативного фонду впровадження реформ Йоланда Заттлер, експерти Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Дітер Шиманке та Йохім Фольмут, автори та рецензенти науково-практичного коментаря, науковці, представники громадськості, експерти в галузі права та державного управління.