•  
  •  
  •  

Про утворення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами на державній службі йшлося на засіданні Координаційної ради з питань реформування державного управління

Сьогодні члени Координаційної ради з питань реформування державного управління схвалили проект Концепції створення та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в органах державної влади.

З інформацією про роботу з реалізації проекту створення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами на державній службі відповідно до кращого досвіду управління проектами виступив Голова НАДС Костянтин Ващенко.

У своєму виступі він, зокрема, зазначив, що реалізація проекту дасть змогу:

  • посилити інституційну спроможність органів державної влади;
  • покращити ефективність прийняття управлінських рішень в контексті впровадження Стратегії реформування державного управління України на 2016 – 2020 роки;
  • забезпечити процеси управління людськими ресурсами в органах державної влади;
  • налагодити координацію процесів управління людськими ресурсами з можливістю доступу користувачів через єдине вікно;
  • забезпечити формування кадрової документації в електронному вигляді та вільний доступ громадян до інформації про людські ресурси та фонд оплати праці в органах державної влади відповідно до чинного законодавства.

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко наголосив, що створення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами дасть змогу використовувати на повну потужність сучасні інформаційні технології для забезпечення відкритості і прозорості всіх процесів управління персоналом на державній службі. Крім того, зазначена система управління людськими ресурсами є важливою складовою дебюрократизації роботи міністерств та привнесення нової якості в їх роботу.

Міністр Кабінету Міністрів України подякував фахівцям НАДС та особисто Костянтину Ващенко, а також представникам проекту EU Delegation in Ukraine, World Bank, Офісу реформ Кабінету Міністрів України за роботу над проектом.

Учасники засідання прийняли рішення на наступному засіданні Координаційної ради розглянути проект Концепції реформи оплати праці державних службовців, питання врегулювання адміністративної процедури та Концепцію реформування системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.