•  
  •  
  •  

Питання щодо залучення нових кадрів на державну службу обговорено керівництвом НАДС з HR-експертами

Голова НАДС Костянтин Ващенко провів робочу зустріч з HR-експертами, яких буде залучено до роботи конкурсних комісій з відбору фахівців з питань реформ.

Під час зустрічі Голова НАДС Костянтин Ващенко акцентував увагу на важливості залучення незалежних практикуючих експертів у сфері управління персоналом до конкурсів з відбору фахівців у новостворені підрозділи державних органів. За словами очільника НАДС, робота у цих підрозділах вимагає особливої компетентності. Отже, важливо залучити до такої роботи сучасних ефективних менеджерів. Саме тому, головне завдання HR-експертів  – допомогти конкурсним комісіям у визначені професійних та особистісних  якостей кандидатів на посади фахівців з питань реформ,  а також виявлення порушень у конкурсних процедурах.

Продовжуючи тему, керівник  проекту ЄС “Support to implementation of the Concept of Reform Staff Positions” Ілона Шарова охарактеризувала сучасний стан HR-спроможності державних органів. Зокрема, розповіла про нові для державної служби методи та інструменти з відбору кандидатів, кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади реформаторів та технічні особливості роботи комісій.

Учасники заходу обговорили організаційні та технічні питання, поділились своїм баченням організації роботи конкурсних комісій, подискутували про можливі ризики.