•  
  •  
  •  

Всеукраїнські асоціації місцевого самоврядування долучаються до розроблення плану заходів з реалізації Концепції реформування системи профнавчання

   За участі Голови НАДС Костянтина Ващенка, першого заступника Голови НАДС Володимира Купрія відбулась консультаційна зустріч з представниками п’яти всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування щодо обговорення плану заходів з реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

   Як зазначив Костянтин Ващенко, НАДС в умовах децентралізації та концептуальних змін підходів до управління професійним розвитком посадових осіб місцевого самоврядування прагне вибудовувати відносини з всеукраїнськими асоціаціями місцевого самоврядування на засадах партнерства і співпраці. Підтвердженням цього є координація зусиль щодо розроблення і прийняття Концепції реформування системи профнавчання.

   Під час зустрічі обговорено питання участі всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування у розвитку ринку надання освітніх послуг, визначенні потреб у професійному навчанні, моніторингу та оцінці якості навчання посадових осіб місцевого самоврядування та ін.

   Результати обговорення будуть взяті до відома при доопрацюванні  плану заходів з реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».