•  
  •  
  •  

Завершила роботу XI щорічна регіональна конференція з питань інституційної розбудови

Другий день Конференції був присвячений обговоренню досвіду країн-членів ЄС і країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо залучення міжнародної технічної допомоги в контексті ефективного впровадження реформи державного управління та державної служби. Зокрема, представлено досвід реалізації проектів Фонду Ганса Зайделя в Україні, швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», програми «U-LEAD з Європою» та Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (CIDS).

Представники Генерального директорату з державного управління та державної служби Міністерства державних справ та рахунків Французької Республіки та Національної школи адміністрації Французької Республіки (ENA) представили французький досвід щодо підтримки реформ державного управління та державної служби.

Також під час другого дня Конференції відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У конференції взяли участь представники Європейської Комісії, Представництва Європейського Союзу в Україні, посольств країн-членів ЄС в Україні, представники центральних і місцевих органів державної влади та координатори впровадження інструментів Twinning і ТАІЕХ в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», постійні радники та керівники діючих проектів Twinning в Україні, представники інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій та проектів.