•  
  •  
  •  

Актуальні питання публічного врядування обговорено на Всеукраїнській науково-практичній конференції

З ініціативи Національної академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участі «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку».

Мета Конференції – науково-експертне обговорення актуальних питань публічного врядування в контексті новітніх викликів та розробка пропозицій щодо удосконалення публічного врядування в Україні.

Питання оновленої процедури проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ розглянуто на семінарі для представників новоутворених директоратів та служб управління персоналом міністерств

З ініціативи Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС проведено семінар-нараду з представниками новоутворених директоратів та служб управління персоналом міністерств щодо оновленої процедури проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ.

Стан підготовки до відзначення 100-річчя запровадження державної служби України обговорено на установчому засіданні Організаційного комітету

24 травня 2018 року відбулося установче засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 100-річчя запровадження державної служби України, організоване НАДС спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Переможці на зайняття посад державної служби категорії «А» за 22 травня 2018 року

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду переможця конкурсу не визначено, у зв’язку з чим буде оголошено повторний конкурс.

Відбулася презентація інформаційного онлайн-ресурсу для кандидатів на посади фахівців з питань реформ

Під час проведення Дня відкритих дверей «Реформа державної служби – нові кар’єрні можливості» Національне агентство України з питань державної служби офіційно презентувало інформаційний онлайн-курс «Нова державна служба: доступно про головне».

На координаційній зустрічі з представниками посольств та міжнародних програм у НАДС обговорено імплементацію плану заходів з реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Координаційна зустріч з представниками посольств та програм міжнародної технічної допомоги відбулась у Національному агентстві України з питань державної служби. Мета проведення заходу – обговорення належної імплементації плану заходів з реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

22 травня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

Проект

 

Дата проведення: 22 травня 2018 року

Місце проведення:

Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання:10 год. 00 хвилин.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Відбувся круглий стіл щодо обговорення Антикорупційної програми НАДС

За участі заступника Голови НАДС Андрія Заболотного, представників громадянського суспільства, посадовців, членів Комісії з оцінки корупційних ризиків НАДС відбувся круглий стіл з обговорення Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік.

НАДС презентував інформаційний онлайн-ресурс для кандидатів на посади фахівців з питань реформ

Під час проведення Дня відкритих дверей «Реформа державної служби – нові кар’єрні можливості» Національне агентство України з питань державної служби офіційно презентувало інформаційний онлайн-курс «Нова державна служба: доступно про головне».

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко в ефірі Українського радіо розповів про реформування державної служби в Україні

«Новий закон про державну службу є абсолютно європейський, побудований на нових принципах, засадах. За два роки як працює закон, у нас понад 150 тисяч громадян України були кандидатами на посади державної служби. Тобто це достатньо великий інтерес. Це для мене є свідченням того, що люди повірили у можливість чесних конкурсі. По-друге, можливість їх виграти. По-третє, що вони вже побачили, що це не та державна служба, яка обросла міфами зазвичай негативними. Є можливість прийти і досягти якогось результату», – зазначив очільник НАДС.