•  
  •  
  •  

Особливості формування політики професійної підготовки кадрів органів місцевого самоврядування обговорено на Форумі місцевого самоврядування

Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій взяв участь у Форумі місцевого самоврядування з обговорення проблемних питань у сфері управління персоналом і організації роботи рад, надання адміністративних послуг, діяльності об’єднаних територіальних громад, який проводить Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

Мета заходу – обговорення розроблених Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС  Стратегій секторальних реформ за напрямами: кадрова політика і організація роботи рад;  надання адміністративних послуг та електронне урядування.

Володимир Купрій взяв участь у засіданні секторальної робочої групи «Особливості формування кадрової політики органів місцевого самоврядування та організації роботи рад».

У своєму виступі він зазначив, що реформування державного управління, державної служби, місцевого самоврядування та територіальної організації влади вимагає високого рівня професійної компетентності та професійного розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування і депутатів місцевих рад як невід’ємних складових управління людськими ресурсами у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Для реалізації цих завдань прийнято Концепцію реформування професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. Сьогодні відбувається обговорення плану заходів з її реалізації, тому держава зацікавлена у фахових дискусіях з цих питань.

У Форумі беруть участь представники органів місцевого самоврядування, які працюють у сферах кадрової політики та надання адміністративних послуг, а також представники об’єднаних територіальних громад.