•  
  •  
  •  

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ, НАУКОВИХ УСТАНОВ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

ДО УВАГИ

ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ,

НАУКОВИХ УСТАНОВ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ,

ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ,

ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА

МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

 

Дякуємо вам за небайдужість та активну громадську позицію щодо долучення до конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Національної служби здоров’я.

Відповідно до вимог Регламенту роботи Комісії з питань вищого корпусу державної служби, схваленого на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби 28 липня 2016 року (із змінами, внесеними рішеннями Комісії з питань вищого корпусу державної служби від 13.10.2016 р., від 25.10.2016 р.) звернення або пропозиція з клопотанням щодо участі представників державних органів, наукових установ, навчальних закладів, засобів масової інформації, громадських об'єднань та міжнародних організацій, можливості проведення відповідними представниками відео- і фотозйомок, а також аудіозапису подається до Комісії не пізніше ніж до 14 години 00 хвилин дня, що передує початку відповідного засідання.

У зв’язку з численним надходженням на адресу Національного агентства України з питань державної служби / Комісії з питань вищого корпусу державної служби звернень та пропозицій з клопотанням щодо присутності на засіданні Комісії – 27 лютого 2018 року під час проведення етапів конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Національної служби здоров’я просимо взяти до уваги та врахувати обмеженість місць у приміщенні де проходять засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

З огляду на викладене, просимо визначити по одному представнику делегованого від державного органу, наукової установи, навчального закладу, засобу масової інформації, громадського об'єднання та міжнародної організації.

Одночасно повідомляємо, що відео-трансляція засідань Комісії з питань вищого корпусу державної служби здійснюється на каналі НАДС відеосервісу YouTube.

 

Дякуємо за розуміння!